Credite profesionale: 10

Locatie

ONLINE

Consiliere, Consultanță Psihologică şi Optimizare Personală - Tehnici de Lucru

Curs CONSILIERE, CONSULTANŢĂ PSIHOLOGICĂ ŞI OPTIMIZARE PERSONALĂ- TEHNICI DE LUCRU INDIVIDUALE ŞI DE GRUP PENTRU COPII, ADOLESCENŢI ŞI ADULŢI

Adaptare ON-LINE

12 mai 2024

Cursul este autorizat de Colegiului Psihologilor din România ca formare profesională continuă avizat de Comitetul Director al Colegiului Psihologilor cu

10 credite profesionale valabile pentru toate specialităţile psihologiei

!!! NOU  - Plata se poate realiza online prin Mobilpay Netopia cu Cardurile Prima de cariera didactică - Pluxee (Sodexo)

Cursul se regăseşte în Catalogul SICAP la Cod SEAP-CPV: 80530000-8 - Servicii de formare profesională (Rev.2)

Cursul se susţine în sistem ON-LINE, conform: Dispoziției președintelui Colegiului Psihologilor din România nr. 14 din 30 martie 2020.

Deoarece locurile sunt limitate, înscrierile se fac în ordinea transmiterii formularului de înscriere completat și a efectuării plății.

Mai multe informaţii - pe butonul DETALII de la Calendar desfăşurare, data de susţinere.

*Asociaţa CCDU-PHOENIX îşi rezervă dreptul de a-şi alege şi/sau păstra clienţii.

Ai nelamuriri cu privire la desfasurarea cursului?

Pune o intrebare si iti vom raspunde-n cel mai scurt timp